Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Společnost VPV Bohemia byla založena a zapsána do obchodního rejstříku 25.9.2002 jako společnost s ručením omezeným. Ode dne 6.11.2002 byla zaregistrována MF ČR jako pojišťovací makléř a svou činnost zahájila od 1.1.2003.

Vznikla na žádost společenství dopravních firem a dalších podnikatelských aktivit včetně subjektů rozpočtové sféry, aby skloubila schopnosti zakladatelů získané v největších makléřských společnostech Evropy a světa (SEDGWICK, MARSH) s realitou českého právního a podnikatelského prostředí.

Smyslem personální politiky společnosti bylo a zůstává zajištění zastupitelnosti jednotlivých pozic během dovolené nebo nemoci a zkvalitnění péče o klienty.

V roce 2015 se na základě vzájemné dohody společnost majetkově propojila s největším subjektem makléřského trhu na území České republiky, se společností RENOMIA, a. s. Zachovala si právní subjektivitu a samostatnost práce na pojistném trhu a zvýšila vyjednávací pozici spojením se skupinou spravující pojistné přesahující 10 mld. Kč na tuzemském a evropském pojistném trhu.

Společnost VPV Bohemia s.r.o. od počátku požívá práva inkasovat pojistné od klientů, což jí umožňoval vlastní na zakázku vytvořený český software pro evidenci pojistných smluv, pojistných událostí a plateb pojistného. Od roku 2017 přechází v souvislosti s majetkovým propojením při zachování této schopnosti na systém RIS evidující krom uvedeného i komunikaci o rizicích a jejich aktuální stav.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

VPV Bohemia s.r.o.
Syllabova 1263/60
703 00 Ostrava - Vítkovice

jloskot@vpvbohemia.cz
+420 603 257 273